fbpx

APIE MUS

Saulės elektrinių ekspertų komanda

Mūsų vizija į ateities pasaulį tai švari, netriukšminga, tvari ir patikima elektros energija iš Saulės. Pasaulis, kuriame gyvensime – namai tarnauja mums, o ne mes jiems, važiuojame su transportu, kurį namuose pakrauname energija iš Saulės. Ši Saulės energija mums tarnauja dieną, o jos perteklius lieka nakčiai. Namai gamina tiek energijos, kad pakanka saugiai gyventi ištisus metus visai šeimai, kartu ir ilgoms kelionėms elektromobiliu…

Žinome, kad dėl nulinių CO2 emisijų gamtai padedame sugrįžti į būseną, kurioje gyveno mūsų protėviai. Suprantame, kad investicija į Saulės energetiką neša naudą mums finansiškai, įsivaizduojame pasaulį, kuriam mes padedame, o ne kenkiame, jaučiame kokią stiprią įtaką darome savo ateities kartoms gamindami energiją iš Saulės. Tai mūsų vizija, kuri be visų Jūsų pagalbos neįmanoma.

Žmonija jau seniai galėjo gyventi vien tik iš Saulės šviesos, tačiau labai daug metų tai neturėjo ekonominės prasmės ir pagaliau atėjo metas, kai žmonija gali džiaugtis ekologiška ir pigesne elektros energija iš Saulės. Žmonija buvo šiek tiek pamiršusi gamtą ir jai padarė didžiulę žalą… Tačiau dabar viskas gali būti kitaip.

Visi žino faktą, kad Saulės elektrinės veikia ir generuoja elektros energiją, ir dabar mes esame Saulės energetikos kainų žemumoje, kai ši technologija atsiperka net be valstybės paramos, o žinoma kai ji yra, tuomet ši investicija tampa dar patrauklesnė. Tačiau ieškant tik finansinės naudos, t.y. greičiausio atsipirkimo laiko už mažiausią kainą, Saulės elektrinių turėtojai prisiima didesnes rizikas, kad turės išlaidų ateityje.

Sukaupę patirtį Lietuvoje bei Europoje, norime ja pasidalinti su savo klientais ir žmonėmis, kurie ruošiasi įsidiegti Saulės elektrinę. Matome Lietuvoje besivystančią tendenciją vidurkinti klientus t.y. siūlyti kainas, pasirašinėti sutartis, nustatyti tinkamą įrangą ir net sakyti finansinę grąžą neatvykus į vietą. Mūsų nuomone, tai didelė klaida tų, kurie investuoja į šią technologiją, nes investuoja aklai pasitikėdami instaliuotoju.

Mes siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas būtų susipažinęs su realia situacija prieš įsidiegiant Saulės elektrinę, nes neišpildyti lūkesčiai gali turėti įtaką pačiam vartotojui ir net visai Saulės rinkai. Mūsų nuomone geriau elektrinė daugiau sugeneruoja nei pasakėme, nei kad neišsipildė kliento lūkesčiai.

UnoSol.lt projektu sujungėme klientų pageidavimus, patirtį, žinias ir ateities viziją į vieną visumą, norėdami, kad klientai gautų kuo sklandesnį Saulės elektrinės pasirinkimo, įdiegimo, dokumentacijos procesų ir žinoma gyvenimo su Saulės elektrine ypatumus.

Mūsų tikslas padaryti kuo didesnę teigiamą įtaką Saulės elektrinių vartotojui, todėl gimė produktas “Saulės elektrinės ataskaita Jūsų
namams”, su juo mes Jums pasakysime:

1. Kiek modulių galime sutalpinti ant Jūsų stogo ar ant sklypo;
2. Kaip atrodys techniškai ir pagal visus STR reikalavimus įdiegta elektrinė, įtampos keitiklis ir kiti reikalingi komponentai;
3. Kokia įranga Jums tinkamiausia;
4. Kiek galima tikėtis elektros energijos;
5. Kaip atrodo Saulės elektrinės finansinė grąža.

Šią ataskaitą taip pat galime atlikti įmonėms, ieškantiems investicijos nutolusiems parkams ir kitiems objektams.

TAI VISGI, KODĖL MES?

Kurkime Lietuvos ateitį, pradėdami
nuo Savęs

Ataskaita

Parengiame ataskaitą, kurioje aiškiai matysite, kuri Saulės elektrinė Jums bus efektyviausia.

Garantijos

Siūlome įrangą su 25 metų efektyvumo bei 15 metų įrangos garantija. Garantinį laikotarpį taip pat turi ir visos elektrinės dalys.

Individualumas

Kiekvienas klientas individualus, tad dirbame su kiekvienu atskirai ir atsakingai. Netaikome vidurkio, ieškome pačio efektyviausio sprendimo.

Žinios

Gyvename Saulės elektrinėmis 24/7. Tai mūsų gyvenimas ir aistra. Žinome naujausias tehcnologijas ir efektyviausius sprendimus. Pro akiratį nepraleidžiame jokios informacijos.