fbpx
Saulės elektrinės

Saulės elektrinių podiumas – kas geriausias?

Gražiausių Saulės elektrinių podiumas! Pačios naujausios, pačios efektyviausios, pačios pačiausios. 

O už kurį gamintoją balsuojate Jūs? 2020 metų grožio konkursą laimėjo…!!!

Kasdien stebime rinką ir Saulės elektrinių pasiūlymus. Vieni iš jų siūlo 400W modulius, kiti naujausius inverterius. Šaunu!

400 W modulis, tačiau jis yra didesnis nei standartinis modulis – 2 x 1 m, standartinis – 1,68 x 1 m, todėl natūralu, kad didesnis, dėl didesnio paviršiaus, generuoja daugiau energijos, bet užima daugiau ploto ant stogo. 

Labai dažnai stogo plotas būna ribotas ir reikia atsakingai projektuoti, kad stogas būtų išnaudojamas maksimaliai galiai išgauti, šiuo atveju standartinio dydžio moduliai ant to pačio ploto stogo galėtų sugeneruoti daugiau energijos nei siūlomi 400W gigantai, mažesnių tiesiog tilptų daugiau.

Antraštė skamba gražiai, tačiau tai yra eilinis modulis, tik padidintas. Beje jo rinkoje dar nėra, tai tik gamintojų planas.

 

Taip pat nauji ena – inverteris, kuriam pakanka mažesnio kiekio optimizatorių. Jo rinkoje kol kas nėra, tai taip pat tik ateitis. Technologija skamba visai neblogai! Ji jau ir mūsų planuose, bet svarbu paminėti, kad jos vis dar nėra gamyboje, tad palaukti dar reikės. Per anksti nedėkite vilčių!

 

UnoSol komandos patarimas – nesivaikykite madų. Jeigu atkreipsite dėmesį, didieji Saulės modulių gamintojai nežaidžia šių galios lenktynių, nes jie turi savo pirkėjus – tuos, kuriems aktuali kokybė, stabilumas, patikimumas, užtikrintos garantijos. 

 

Tuo tarpu naujokai žaidžia žaidimą „kas pagamins daugiau galios“ ir pasiūlys žemesnę kainą. Tai vienintelė strategija, kaip jiems išlikti rinkoje ir dažnai jie eina ant savikainos, kad išliktų bei žaidžia skaičiukų žaidimus, kad sumanipuliuoti pirkėjais.

 

Mūsų požiūris – patikimi gamintojai, kurie atsakingai ir stabiliai priima sprendimus bei nesivaiko madų.

Kita vertus, net ir patikimą įrangą galima nusipirkti už gerą kainą, tik reikia ieškoti galimybių, vieną jau radome – grupinis pirkimas. Tai reiškia, patikimą įrangą perkame visi kartu ir tokiu būdu pasiūlome daug geresnę kainą.

Tuomet ir gamintojas patikimas, garantuotas bei kaina kaip rinkos naujokų. Įdomu? Sužinokite daugiau čia – https://www.unosol.lt/grupinis…